Ankara Vip Araç Kiralama
Ankara Vip Araç Kiralama

Ankara Vip Transfer

ANKARA NHT VIP TRANSFER SEYAHAT ÇÖZÜMLERİ

ANKARA NHT VIP TRANSFER firmamız, kurulduğu günden bu yana, ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerine yolculuğu “keyifli ve konforlu” hale getirmek için 7/24 çalışan, zaman içinde araç kadrosunu kademe kademe geliştirerek, Ankara çapında bir ulaşım ağı oluşturmayı başarmış bir kuruluştur.

Kapıdan kapıya VİP transfer hizmeti sektöründe, alanında eğitim görmüş personeli ve bakımlı araçlarıyla ön plana çıkmayı başarmış olan kuruluşumuzun gayesi, sunduğu hizmetlerden memnun kalan müşterileri ile geniş bir aile olmayı başarabilmektir.

Sektöre öncelikle şehir içi transfer çalışmalarıyla katılan ANKARA NHT VIP TRANSFER, günümüzde ülkemizin popüler ziyaret noktalarına yolcu taşıma gibi pek çok yenilikçi hizmete imza atmaktadır.

Düzenlediği etkinlik ve turlarla yoğun ilgi gören kuruluşumuz, aynı zamanda çeşitli kutlamalar ve sürpriz karşılamalar için farklı araç modellerini bünyesine kazandırmıştır VİP turizm firmasıyız.

Güvenli VIP Transfer Araçları

ANKARA NHT VIP TRANSFER düzenli bakım ve kontrollerden geçen araçlarla müşterilerine güvenli bir seyahatin kapılarını aralar. Yolcularımız seyahatleri boyunca özel sigorta hizmetlerimizden yararlanarak kendilerini güvende hissederler.

Günümüzün sağlık koşullarına uygun olarak araç filomuz düzenli bir şekilde, yolcu ve bagaj bölümleri dahil olmak üzere dezenfekte edilir. Lisanslı şoför kadromuz maske, mesafe ve temizlik şartlarına hakim olarak hareket etmektedir.

Son Yılların Popüler Transfer Araçları

ANKARA NHT VIP TRANSFER araç filosu farklı ihtiyaçlara çözüm sağlayacak geniş bir araç kadrosuna sahiptir. Lüks ve konforlu yolculuk severlere uygun VIP arabalar, meraklılarına özel içi yapılı TV ve yıldız tavan araçlar, kalabalık ailelere uygun büyük Sprinter araçlar ve Mercedes Vito gibi yeni trend taşıma araçları kuruluşumuzun bünyesinde yer almaktadır.

Transfer Dünyasının Vazgeçilmezi VIP Vito

Dünyada yolcu transfer aracı denilince ilk akla gelenlerden olan Mercedes firmasının VIP Vito araçları kuruluşumuzda en çok tercih edilenlerinden biridir. Misafirlerine VIP olmanın ayrıcalığını sonuna kadar hissettiren araçlarımız sahip olduğu teknik özelliklerle konforu ve güveni bir arada barındırmaktadır.

Aracın ön ve arka koltukları güvenlik için hava yastıkları taşımaktadır. Her türlü hava şartında kullanılabilen araçlarımız can ve mal güvenliğine katkı sağlayan güçlü fren mekanizmalarına sahiptir. İçeriğinde bulunan viraj çubukları sayesinde yolcular sarsıntı ve dönüşleri neredeyse hissetmezler.

Dört silindirli özel araçlarımızda Kablosuz WiFi, Televizyon ve Şarj USB soketleri gibi pek çok teknolojik yenilik bulunmaktadır.

Araçlarımız, deneyimli ve lisanslı özel şoförlerimizle sizlere hizmet sunar.

VIP Gelin ve Düğün Arabası Kiralama

Vip Gelin ve Düğün Arabası Kiralama, mutlu bir yuva kuracaklara önemli günlerine konforlu bir başlangıç yapmak için sunduğumuz özel hizmetlerimizden biridir. Unutulmaz bir evlilik törenini VIP araçlarla daha da unutulmaz bir hale getirmek,ANKARA NHT VIP TRANSFER ailesi olarak öncelikli görevimizdir.

Ankara Havalimanı Transfer

Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer hizmetlerimizi şehir trafik yoğunlukları göz önünde bulundurarak uçuşlara yetişmek ya da seyahat dönüşlerinde kolayca eve dönecek şekilde planlayarak gerçekleştiriyoruz. ANKARA NHT VIP TRANSFER olarak, müşterilerimizi tam zamanında yolculuklarına uğurluyor ve dönüşlerinde onları güler yüzlü personelimiz ve rahat araçlarımızla karşılıyoruz.

Şehirler Arası Transfer

Şehirler Arası transfer, onlarca şehrimize, otobüslere, aktarmalara ve kalabalıklara takılmadan, huzur içinde ulaşmak isteyen müşterilerimizi özel vip araçlarla kapılarından alıyor ve onlara yıllar boyu unutulmayacak keyifli bir seyahati yaşama fırsatı sunuyoruz. VİP transfer yaptığımız İç Anadolu bölgesinin yanında birçok noktaya Şehirler Arası VİP Transfer hizmetimiz mevcuttur.

Şehir İçi VIP Transfer

Ankara’yı farklı bir gözle görmek isteyenlere VIP araçlarımızla özel günübirlik tur hizmetleri veriyoruz. Kapıdan kapıya seyahat fırsatıyla müşterilerimizi şehrin nadide duraklarına götürüyor, onları tarihi, doğal ve kültürel bir geziye çıkartıyoruz.

Tatil Dönemlerine Özel İndirim Fırsatları

Tatil dönemlerinin gelmesiyle seyahat ücreti arttırma anlayışına karşı müşterilerimizin bütçelerini koruyoruz. ANKARA NHT VIP TRANSFER Turizm olarak, en güzel indirim fırsatlarını özellikle tatil dönemlerinde sunarak, bizi tercih eden değerli müşterilerimize ayrıcalıklı bir hizmet almanın mutluluğunu yaşatıyoruz.

ANKARA NHT VIP TRANSFER çözümlerimizle ilgili merak ettiklerinizi sayfamız iletişim paneli üzerinden veya bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Her türlü şoförlü araç kiralama ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NHT VİP Transfer

Temiz ve Bakımlı Araçlar ile %100 Müşteri Memnuniyeti

Havalimanı Araç Kiralama

İster yurtdışından ister il dışından araç kiralayın, sizi Ankara Esenboğa Havalimanında karşılayalım.

Ekonomik VİP Araç Kiralama

Bugün araç filomuzdan dilediğiniz araç modelini ister günlük, ister haftalık isterse de aylık bazda uygun fiyatlı olarak kiralayın.